Cítíte občas, že potřebujete změnu?

Cítíte občas, že potřebujete změnu?

Alexandra Yaklyushyna

Alexandra Yaklyushyna

Články autora

To cítil i pan Tomáš Chlebek z Frýdku-Místku, který byl dlouho manažerem finančního centra a vedl fotbalové mužstvo všech věkových kategorií. Vždy chtěl jít cestou profesionálního fotbalového trenéra, protože měl vystudovaný obor trenérství a hrdě vlastnil licenci UEFA. Cítil ale, že něco není v pořádku, že potřebuje změnu a pokročit ve svém životě zase o kousek dál.

Přestože pan Tomáš dostal mnoho nabídek od různých firem, rozhodl se důvěřovat svému dlouholetému kamarádovi, Igoru Kohutovi. Pan Igor Kohut je úspěšný člověk a Tomáš Chlebek věděl, že teď je ta správná šance něco změnit.

Firma Next Reality se stále rozrůstá a snaží se svým klientům být co nejblíže. Rozhodla se expandovat právě na Moravu, kde si Pan Chlebek otevřel svou pobočku a to ve Frýdku-Místku. Věděl, že chce tento druh partnerství a věděl, že určitě neudělá špatně, pokud se rozhodne pro firmu s desetiletou tradicí a velkým jménem.

Svou stávající kancelář si pan Tomáš zrenovoval, koupil se nábytek, koberce a dodala se reklama. Po dvou měsících příprav svou pobočku za přítomnosti majitelů firmy Next Reality, Roberta Hanzla a Romana Vlasáka, otevřel. Paradoxem bylo, že přesně ve Frýdku-Místku byla před 11 lety otevřena historicky první pobočka Next Reality, tehdy začátečníka na trhu.

Pan Tomáš si splnil sen. Spolupráce s přátelskou a solidní firmou je to nejlepší, co si může podnikatel přát a veškerá komunikace s firmou probíhá na profesionální úrovni. Už celých 25 let se zúčastňuje meetingů, workshopů, akcí i konferencí. Spolupráce stále skvělá, na úrovni, a podle slov pana Chlebka je firma jedna velká spokojená rodina.

Pan Tomáš Chlebek totiž není obyčejným člověkem. Celá léta jako oddávající dělal radost a měnil životy zamilovaných párů a jako trenér plnil sny malých i velkých fotbalistů. Jak sám dodal, jeho největší motivací je jeho dvouletá dcera, hodná žena a šťastné manželství. Se svým starším synem podniká a jeho mladší syn zvažuje, že by se v budoucnu také stal podnikatelem. Své nasazení za štěstí druhých odměňuje relaxací, rodinnými aktivitami, sportem, hudbou a především pravidelnými výšlapy na Lysou horu. Měli bychom zmínit, že to nejsou ledajaké výšlapy na Lysou horu. Pan Chlebek už jich totiž uskutečnil 63 a k tomu si odběhl Hornickou desítku.

Každý životní příběh je jedinečný a tento jedinečný opravdu je. Najít firmu vhodnou k partnerství je skvělé, ale najít druhou rodinu je k nezaplacení. 

Alexandra Yaklyushyna

Alexandra Yaklyushyna

Články autora
Hledat
Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a ochraně uživatelů soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím