Jak to funguje

Portál Chcemepodnikat.cz je internetový vyhledávač investičních příležitostí, který spojuje zájemce o vlastní podnikání s partnery, kteří jim pomohou s jejich rozjezdem.

Rozhodnutí začít pracovat sám na sebe a budovat svou vlastní firmu je důležité životní rozhodnutí, které ve svém životě neudělá každý. Podnikání je velmi náročný proces, který s sebou nese nejen starosti se samotným rozjezdem, vytvářením marketingových strategií a obchodních plánů, podnikatelé musí také řešit celou řadu dalších činností, jakými jsou vedení účetnictví a placení daní, vedení a řízení zaměstnanců, zpracování veškeré administrativy a další nesnadné aktivity.

Chcemepodnikat.cz pomáhá těm, kteří rozhodnutí vydat se na cestu vlastního rozvoje a nezávislosti již udělali nebo o něm uvažují. Chcemepodnikat.cz je propojí s partnery, kteří jim v naplnění jejich podnikatelského snu mohou pomoci. Jsou to společnosti, které již mají vytvořené a vyzkoušené procesy, zavedenou značku a klientelu. Většinou se jedná o franšízové systémy nabízející zájemci samostatné podnikání s využitím veškeré podpory, kterou mu systém nabízí.

Každá společnost má pro své nové zájemce jiná kritéria, jiné investiční podmínky a odlišné služby, které jim v rámci své podpory zajistí. Na portálu Chcemepodnikat.cz můžete tyto společnosti diskrétně kontaktovat, požádat je o nezávislé zaslání informací ohledně možné spolupráce a tyto informace porovnat s ostatními.

Kontaktní údaje, které zájemce o informace zadá do formuláře, jsou odeslány přímo zodpovědné osobě oslovené firmy a v kopii zůstávají v interním systému aplikace Chcemepodnikat.cz. Nikomu jinému je provozovatel portálu Chcemepodnikat.cz v souladu s dodržením zákona o ochraně osobních údajů neposkytuje.

Hledat
Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a ochraně uživatelů soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím